630-27W2650-1N3
DigiKeys produktnummer
151-630-27W2650-1N3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
630-27W2650-1N3
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 27POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
630-27W2650-1N3 Modeller
Strömklassning (Ampere)
5A, 10A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,370" (9,40mm)
Egenskaper
Kortlås, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C