630-27W2250-2NA
DigiKeys produktnummer
151-630-27W2250-2NA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
630-27W2250-2NA
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 27POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
630-27W2250-2NA Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A, 20A
Dornavstånd
0,370" (9,40mm)
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C