630-27W2240-5N5
DigiKeys produktnummer
151-630-27W2240-5N5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
630-27W2240-5N5
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 27POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
27 (25 + 2 koax) positioner D-Sub, kombination Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
630-27W2240-5N5 Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Dornavstånd
0,370" (9,40mm)
Egenskaper
Kortlås, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Kontakttyp
Koax och signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C