630-25W3240-4T1
DigiKeys produktnummer
151-630-25W3240-4T1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
630-25W3240-4T1
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
630-25W3240-4T1 Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Strömklassning (Ampere)
5A, 40A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,370" (9,40mm)
Egenskaper
Avskärmad
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C