630-25W3240-4N5
DigiKeys produktnummer
151-630-25W3240-4N5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
630-25W3240-4N5
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
630-25W3240-4N5 Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Strömklassning (Ampere)
5A, 40A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,370" (9,40mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C