630-21W1250-3TE
DigiKeys produktnummer
151-630-21W1250-3TE-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
630-21W1250-3TE
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
630-21W1250-3TE Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Strömklassning (Ampere)
5A, 30A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,370" (9,40mm)
Egenskaper
Monteringsfästen
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C