630-17W5240-5T4
DigiKeys produktnummer
151-630-17W5240-5T4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
630-17W5240-5T4
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
630-17W5240-5T4 Modeller
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Dornavstånd
0,370" (9,40mm)
Egenskaper
Monteringsfästen
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C