630-17W2240-7NC
DigiKeys produktnummer
151-630-17W2240-7NC-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
630-17W2240-7NC
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
17 (15 + 2 koax) positioner D-Sub, kombination Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
630-17W2240-7NC Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Dornavstånd
0,370" (9,40mm)
Egenskaper
Monteringsfästen
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Kontakttyp
Koax och signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C