630-13W6240-7NE
DigiKeys produktnummer
151-630-13W6240-7NE-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
630-13W6240-7NE
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
13 (7 + 6 koax) positioner D-Sub, kombination Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
630-13W6240-7NE Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Dornavstånd
0,370" (9,40mm)
Egenskaper
Monteringsfästen
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Kontakttyp
Koax och signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C