630-11W1250-3NC
DigiKeys produktnummer
151-630-11W1250-3NC-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
630-11W1250-3NC
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
630-11W1250-3NC Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A, 30A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,370" (9,40mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Monteringsfästen
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C