630-11W1240-1T3
DigiKeys produktnummer
151-630-11W1240-1T3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
630-11W1240-1T3
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
630-11W1240-1T3 Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A, 10A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,370" (9,40mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C