629-27W2650-3N2
DigiKeys produktnummer
151-629-27W2650-3N2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
629-27W2650-3N2
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
629-27W2650-3N2 Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A, 30A
Dornavstånd
0,370" (9,40mm)
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C