629-27W2640-7NB
DigiKeys produktnummer
151-629-27W2640-7NB-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
629-27W2640-7NB
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
27 (25 + 2 koax) positioner D-Sub, kombination Stickdon (hanstift) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
629-27W2640-7NB Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Dornavstånd
0,370" (9,40mm)
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Kontakttyp
Koax och signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C