629-25W3240-5TB
DigiKeys produktnummer
151-629-25W3240-5TB-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
629-25W3240-5TB
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
25 (22 + 3 koax) positioner D-Sub, kombination Stickdon (hanstift) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
629-25W3240-5TB Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Dornavstånd
0,370" (9,40mm)
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Antal rader
2
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C) - 25W3
Kontakttyp
Koax och signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C