629-24W7250-4N1
DigiKeys produktnummer
151-629-24W7250-4N1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
629-24W7250-4N1
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 24POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
629-24W7250-4N1 Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Strömklassning (Ampere)
5A, 40A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,370" (9,40mm)
Egenskaper
Jordningsindenteringar, avskärmad
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C