629-21W4650-4ND
DigiKeys produktnummer
151-629-21W4650-4ND-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
629-21W4650-4ND
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
629-21W4650-4ND Modeller
Strömklassning (Ampere)
5A, 40A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,370" (9,40mm)
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C