629-21W4650-1T2
DigiKeys produktnummer
151-629-21W4650-1T2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
629-21W4650-1T2
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
629-21W4650-1T2 Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Strömklassning (Ampere)
5A, 10A
Dornavstånd
0,370" (9,40mm)
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C