629-13W6640-4N6
DigiKeys produktnummer
151-629-13W6640-4N6-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
629-13W6640-4N6
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
629-13W6640-4N6 Modeller
Strömklassning (Ampere)
5A, 40A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,370" (9,40mm)
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C