629-13W6240-7T2
DigiKeys produktnummer
151-629-13W6240-7T2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
629-13W6240-7T2
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
13 (7 + 6 koax) positioner D-Sub, kombination Stickdon (hanstift) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
629-13W6240-7T2 Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Dornavstånd
0,370" (9,40mm)
Spänningsvärde
125V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C