629-13W3240-7T1
DigiKeys produktnummer
151-629-13W3240-7T1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
629-13W3240-7T1
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
13 (10 + 3 koax) positioner D-Sub, kombination Stickdon (hanstift) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
629-13W3240-7T1 Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Dornavstånd
0,370" (9,40mm)
Egenskaper
Jordningsindenteringar, avskärmad
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Kontakttyp
Koax och signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C