628-24W7224-3N3
DigiKeys produktnummer
151-628-24W7224-3N3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
628-24W7224-3N3
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 24POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 (17 + 7 ström) positioner D-Sub, kombination Uttag (honuttag) kontaktdon
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Serie
Kontaktytbehandling
Guld
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
5A, 30A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Avskärmad
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Antal rader
2
Färg
Svart
Monteringstyp
Dielektriskt material
Termoplastpolyester
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D) - 24W7
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Kontakttyp
Signal och ström
Arbetstemperatur
-55°C-125°C