Bilden för 627-43W2624-3NC är inte tillgänglig
627-43W2624-3NC
DigiKeys produktnummer
151-627-43W2624-3NC-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
627-43W2624-3NC
Beskrivning
CONN D-SUB PLG 43POS PNL MT SLDR
Detaljerad beskrivning
43 (41 + 2 ström) positioner D-Sub, kombination Stickdon (hanstift) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
627-43W2624-3NC Modeller
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A, 30A
Spänningsvärde
125V
Antal rader
3
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D) - 43W2
Arbetstemperatur
-55°C-125°C