Bilden för 627-36W4224-2NC är inte tillgänglig
627-36W4224-2NC
DigiKeys produktnummer
151-627-36W4224-2NC-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
627-36W4224-2NC
Beskrivning
CONN D-SUB PLG 36POS PNL MT SLDR
Detaljerad beskrivning
36 (32 + 4 ström) positioner D-Sub, kombination Stickdon (hanstift) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
627-36W4224-2NC Modeller
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A, 20A
Spänningsvärde
125V
Antal rader
3
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D) - 36W4
Arbetstemperatur
-55°C-125°C