Bilden för 627-25W3624-1NC är inte tillgänglig
627-25W3624-1NC
DigiKeys produktnummer
151-627-25W3624-1NC-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
627-25W3624-1NC
Beskrivning
CONN D-SUB PLG 25POS PNL MT SLDR
Detaljerad beskrivning
25 (22 + 3 ström) positioner D-Sub, kombination Stickdon (hanstift) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
627-25W3624-1NC Modeller
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A, 10A
Spänningsvärde
125V
Antal rader
2
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C) - 25W3
Arbetstemperatur
-55°C-125°C