Bilden för 627-25W3222-1TA är inte tillgänglig
627-25W3222-1TA
DigiKeys produktnummer
151-627-25W3222-1TA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
627-25W3222-1TA
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS SOLDER CUP
Detaljerad beskrivning
25 (22 + 3 ström) positioner D-Sub, kombination Stickdon (hanstift) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
627-25W3222-1TA Modeller
Kategori
Terminering
Lödkopp
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A, 10A
Spänningsvärde
125V
Antal rader
2
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C) - 25W3
Arbetstemperatur
-55°C-125°C