Bilden för 627-24W7224-4NE är inte tillgänglig
627-24W7224-4NE
DigiKeys produktnummer
151-627-24W7224-4NE-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
627-24W7224-4NE
Beskrivning
CONN D-SUB PLG 24POS PNL MT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 (17 + 7 ström) positioner D-Sub, kombination Stickdon (hanstift) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
627-24W7224-4NE Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Serie
Kontaktytbehandling
Guld
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
5A, 40A
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar, avskärmad
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Antal rader
2
Färg
Svart
Monteringstyp
Dielektriskt material
Termoplastpolyester
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D) - 24W7
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Kontakttyp
Signal och ström
Arbetstemperatur
-55°C-125°C