Bilden för 627-24W7224-3T1 är inte tillgänglig
627-24W7224-3T1
DigiKeys produktnummer
151-627-24W7224-3T1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
627-24W7224-3T1
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 24POS VERT SLDR
Detaljerad beskrivning
24 (17 + 7 ström) positioner D-Sub, kombination Stickdon (hanstift) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
627-24W7224-3T1 Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A, 30A
Spänningsvärde
125V
Antal rader
2
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D) - 24W7
Arbetstemperatur
-55°C-125°C