Bilden för 627-21W4624-3NA är inte tillgänglig
627-21W4624-3NA
DigiKeys produktnummer
151-627-21W4624-3NA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
627-21W4624-3NA
Beskrivning
CONN D-SUB PLG 21POS PNL MT SLDR
Detaljerad beskrivning
21 (17 + 4 ström) positioner D-Sub, kombination Stickdon (hanstift) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
627-21W4624-3NA Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A, 30A
Spänningsvärde
125V
Antal rader
2
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C) - 21WA4
Arbetstemperatur
-55°C-125°C