Bilden för 627-17W5624-4N1 är inte tillgänglig
627-17W5624-4N1
DigiKeys produktnummer
151-627-17W5624-4N1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
627-17W5624-4N1
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 17POS VERT SLDR
Detaljerad beskrivning
17 (12 + 5 ström) positioner D-Sub, kombination Stickdon (hanstift) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
627-17W5624-4N1 Modeller
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A, 40A
Egenskaper
Jordningsindenteringar, avskärmad
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C) - 17W5
Arbetstemperatur
-55°C-125°C