627-13W6224-1TE
DigiKeys produktnummer
151-627-13W6224-1TE-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
627-13W6224-1TE
Beskrivning
CONN D-SUB PLG 13POS PNL MT SLDR
Detaljerad beskrivning
13 (7 + 6 ström) positioner D-Sub, kombination Stickdon (hanstift) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
627-13W6224-1TE Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A, 10A
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar, avskärmad
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C) - 13W6
Arbetstemperatur
-55°C-125°C