ECS-TXO53-S3-33-250-BN-TR är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
QST
I lager: 0
Datablad
25 MHz TCXO CMOS Oscillator 3,3V 10-SMD, utan ledning
ECS-TXO53-S3-33-250-BN-TR
DigiKeys produktnummer
50-ECS-TXO53-S3-33-250-BN-TR-ND - Remsa och spole (TR)
50-ECS-TXO53-S3-33-250-BN-TRCT-ND - Remsbit (CT)
50-ECS-TXO53-S3-33-250-BN-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-TXO53-S3-33-250-BN-TR
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ CMOS
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECS-TXO53-S3-33-250-BN-TR Modeller
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±280 ppb
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
8mA
Inkapsling/låda
10-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
10-SMD (5x3,2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Utgång
CMOS
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,10mm)