ECS-TXO32-S3-33-100-BN-TR
DigiKeys produktnummer
50-ECS-TXO32-S3-33-100-BN-TR-ND - Remsa och spole (TR)
50-ECS-TXO32-S3-33-100-BN-CT-ND - Remsbit (CT)
50-ECS-TXO32-S3-33-100-BN-DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-TXO32-S3-33-100-BN-TR
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 10MHZ 3.3V SNW
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 MHz TCXO Kapad sinusvåg Oscillator 3,3V 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±280 ppb
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
3mA
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Utgång
Kapad sinusvåg
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)