ECS-TXO-3225MV-250-TR
DigiKeys produktnummer
50-ECS-TXO-3225MV-250-TR-ND - Remsa och spole (TR)
50-ECS-TXO-3225MV-250-CT-ND - Remsbit (CT)
50-ECS-TXO-3225MV-250-DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-TXO-3225MV-250-TR
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ HCMOS
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz TCXO HCMOS Oscillator 1,6V-3,6V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECS-TXO-3225MV-250-TR Modeller
Kategori
Spänning - källa
1,6V-3,6V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±2,5ppm
Serie
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
6mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)