ECS-TXO-2520-33-240-AN-TR
DigiKeys produktnummer
XC2257TR-ND - Remsa och spole (TR)
XC2257CT-ND - Remsbit (CT)
XC2257DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-TXO-2520-33-240-AN-TR
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 24.0000MHZ HCMOS
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 MHz TCXO HCMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECS-TXO-2520-33-240-AN-TR Modeller
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±2,5ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
5,5mA
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)