ECS-MPI4040R3-220-R | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | ECS-MPI4040R3-220-R |
Beskrivning | FIXED IND 22UH 1.1A 408 MOHM SMD |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 22 µH Avskärmad Induktor 1.1 A 408mOhm 1816 (metrisk 4540) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ECS-MPI4040R3-220-R Modeller |
Kategori | Skärmning Avskärmad |
Tillv. | Likströmsresistans (DCR) 408mOhm |
Serie | Klassificeringar AEC-Q200 |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Artikelstatus Föråldrad | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Induktans | Monteringstyp Ytmontering |
Tolerans ±20% | Inkapsling/låda 1816 (metrisk 4540) |
Strömklassning (Ampere) | Storlek/dimension L 0,175" x B 0,160" (4,45 x 4,06mm) |
Ström - mättnadsström (Isat) 2,2A | Höjd - monterad (max) 0,073" (1,85mm) |