ECS-MPI4040R3-220-R
DigiKeys produktnummer
XC2321TR-ND - Remsa och spole (TR)
XC2321CT-ND - Remsbit (CT)
XC2321DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-MPI4040R3-220-R
Beskrivning
FIXED IND 22UH 1.1A 408 MOHM SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µH Avskärmad Induktor 1.1 A 408mOhm 1816 (metrisk 4540)
EDA-/CAD-modeller
ECS-MPI4040R3-220-R Modeller
Likströmsresistans (DCR)
408mOhm
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,175" x B 0,160" (4,45 x 4,06mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
2,2A
Höjd - monterad (max)
0,073" (1,85mm)