ECS-MPI4040R2-2R2-R
DigiKeys produktnummer
XC2319TR-ND - Remsa och spole (TR)
XC2319CT-ND - Remsbit (CT)
XC2319DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-MPI4040R2-2R2-R
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 3.2A 58 MOHM SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µH Avskärmad Induktor 3.2 A 58mOhm 1816 (metrisk 4540)
EDA-/CAD-modeller
ECS-MPI4040R2-2R2-R Modeller
Likströmsresistans (DCR)
58mOhm
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,175" x B 0,160" (4,45 x 4,06mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
5,7A
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)