ECS-MPI2520R1-3R3-R
DigiKeys produktnummer
ECS-MPI2520R1-3R3-R-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-MPI2520R1-3R3-R
Beskrivning
FIXED IND 3.3UH 1.8A 126 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3.3 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 1.8 A Max. 126mOhm 1008 (metrisk 2520)
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
2,4A
Likströmsresistans (DCR)
Max. 126mOhm
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Typ
Formgjuten
Inkapsling/låda
1008 (metrisk 2520)
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)