ECS-81.92-12-30Q-EN-TR
DigiKeys produktnummer
XC3145TR-ND - Remsa och spole (TR)
XC3145CT-ND - Remsbit (CT)
XC3145DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-81.92-12-30Q-EN-TR
Beskrivning
CRYSTAL 8.1920MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
8.192 MHz ±30ppm Kristaller 12pF 100 Ohms 2-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECS-81.92-12-30Q-EN-TR Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Frekvens
8.192 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (5x3.2)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,043" (1,10mm)
Lastkapacitans
12pF