ECS-80-18-5PVX-GN-TR
DigiKeys produktnummer
50-ECS-80-18-5PVX-GN-TR-ND - Remsa och spole (TR)
50-ECS-80-18-5PVX-GN-CT-ND - Remsbit (CT)
50-ECS-80-18-5PVX-GN-DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-80-18-5PVX-GN-TR
Beskrivning
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
8 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 80 Ohms HC-49/US
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECS-80-18-5PVX-GN-TR Modeller
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
8 MHz
Storlek/dimension
L 0,449" x B 0,189" (11,40 x 4,80mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,102" (2,60mm)
Frekvenstolerans
±30ppm