ECS-60-32-5PXDN-TR
DigiKeys produktnummer
XC1295TR-ND - Remsa och spole (TR)
XC1295CT-ND - Remsbit (CT)
XC1295DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-60-32-5PXDN-TR
Beskrivning
CRYSTAL 6.0000MHZ 32PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6 MHz ±30ppm Kristaller 32pF 70 Ohms HC-49/US
EDA-/CAD-modeller
ECS-60-32-5PXDN-TR Modeller
Kategori
Lastkapacitans
32pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
6 MHz
Storlek/dimension
L 0,449" x B 0,189" (11,40 x 4,80mm)
Frekvensstabilitet
±100ppm
Höjd - monterad (max)
0,169" (4,30mm)
Frekvenstolerans
±30ppm