ECS-400-10-37B2-CKY-TR
DigiKeys produktnummer
50-ECS-400-10-37B2-CKY-TR-ND - Remsa och spole (TR)
50-ECS-400-10-37B2-CKY-TRCT-ND - Remsbit (CT)
50-ECS-400-10-37B2-CKY-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-400-10-37B2-CKY-TR
Beskrivning
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
40 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 40 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ECS-400-10-37B2-CKY-TR Modeller
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Frekvens
40 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)