ECS-3225MVQ-1000-CN-TR
DigiKeys produktnummer
50-ECS-3225MVQ-1000-CN-TR-ND - Remsa och spole (TR)
50-ECS-3225MVQ-1000-CN-CT-ND - Remsbit (CT)
50-ECS-3225MVQ-1000-CN-DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-3225MVQ-1000-CN-TR
Beskrivning
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 1,7V-3,6V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ECS-3225MVQ-1000-CN-TR Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±25ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
20mA
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)
Utgång
HCMOS
Ström - matning (inaktivera) (max)
10µA
Spänning - källa
1,7V-3,6V