ECS-3225MV-018-BN-TR3
DigiKeys produktnummer
50-ECS-3225MV-018-BN-TR3TR-ND - Remsa och spole (TR)
50-ECS-3225MV-018-BN-TR3CT-ND - Remsbit (CT)
50-ECS-3225MV-018-BN-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-3225MV-018-BN-TR3
Beskrivning
XTAL OSC XO 1.8432MHZ HCMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.8432 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 1,8V-3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ECS-3225MV-018-BN-TR3 Modeller
Kategori
Spänning - källa
1,8V-3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
3mA
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)