ECS-2520Q-33-260-BS-TR
DigiKeys produktnummer
XC2816TR-ND - Remsa och spole (TR)
XC2816CT-ND - Remsbit (CT)
XC2816DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-2520Q-33-260-BS-TR
Beskrivning
XTAL OSC XO 26.0000MHZ HCMOS SMD
Detaljerad beskrivning
26 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ECS-2520Q-33-260-BS-TR Modeller
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Ström - drift (max)
7mA
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)