ECS-2520Q-18-260-BS-TR
DigiKeys produktnummer
XC2812TR-ND - Remsa och spole (TR)
XC2812CT-ND - Remsbit (CT)
XC2812DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-2520Q-18-260-BS-TR
Beskrivning
XTAL OSC XO 26.0000MHZ HCMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
26 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 1,8V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ECS-2520Q-18-260-BS-TR Modeller
Kategori
Spänning - källa
1,8V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
3mA
Artikelstatus
Aktiv
Klassificeringar
AEC-Q200
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Utgång
HCMOS
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)