ECS-240-18-33-JEN-TR3
DigiKeys produktnummer
50-ECS-240-18-33-JEN-TR3TR-ND - Remsa och spole (TR)
50-ECS-240-18-33-JEN-TR3CT-ND - Remsbit (CT)
50-ECS-240-18-33-JEN-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-240-18-33-JEN-TR3
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Detaljerad beskrivning
24 MHz ±20ppm Kristaller 18pF 40 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ECS-240-18-33-JEN-TR3 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
24 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)