ECS-240-12-37B-CKY-TR3
DigiKeys produktnummer
50-ECS-240-12-37B-CKY-TR3TR-ND - Remsa och spole (TR)
50-ECS-240-12-37B-CKY-TR3CT-ND - Remsbit (CT)
50-ECS-240-12-37B-CKY-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-240-12-37B-CKY-TR3
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 MHz ±10ppm Kristaller 12pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECS-240-12-37B-CKY-TR3 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
12pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
24 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)