ECS-160-10-30B-CKL-TR | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | ECS-160-10-30B-CKL-TR |
Beskrivning | CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 10 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 16 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ECS-160-10-30B-CKL-TR Modeller |
Kategori | Lastkapacitans 10pF |
Tillv. | ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms |
Serie | Driftläge Grundton |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -10°C-70°C |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Typ MHz kristall | Inkapsling/låda |
Frekvens 16 MHz | Leverantörens enhetsförpackning 4-SMD (5x3,2) |
Frekvensstabilitet ±10ppm | Storlek/dimension L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm) |
Frekvenstolerans ±10ppm | Höjd - monterad (max) 0,033" (0,85mm) |