ECS-143-18-33Q-DS
DigiKeys produktnummer
XC1988TR-ND - Remsa och spole (TR)
XC1988CT-ND - Remsbit (CT)
XC1988DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ECS-143-18-33Q-DS
Beskrivning
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
14.31818 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ECS-143-18-33Q-DS Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Frekvens
14.31818 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±100ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Lastkapacitans
18pF